Staráte se i o mimopražské?

Naše klientela je z různých koutů Česka. Díky technologiím, které používáme jsme vám kdykoliv a kdekoliv k dispozici, a tak můžeme řešit problémy i požadavky na dálku. Po předchozí domluvě, se umíme objevit i na vámi požadovaném místě.

Umíte dodávat i Microsoft 365 licence?

Jsme partnery Microsoftu a působíme jako Cloud Solution Provider. Můžeme tak nejenom zajistit licence, ale zároveň vám poskytnout podporu v českém jazyce, včetně kompletní správy. Licence poskytujeme pouze jako roční předplatné, které šetří naším klientům až 30% ročně na provozních výdajích.

Spravujete i Apple počítače?

Staráme se o komplexní správu IT. V našem portfoliu klientů máme ve správě desítky stanic Windows a Apple Mac. Nedělá nám problém ani Linux nebo jiné služby co máte.

Lze s vámi spolupracovat i bez smlouvy?

Dáváme přednost raději dlouhodobé spolupráci. Bez smluvního servisu tak budou vaše požadavky odbavovány s odstupem několika dnů dle časových dispozic. Pokud tak budete mít zrovna problém, je nutné počítat s tím, že prioritu před vaším problémem bude mít vždy náš klient, který si smluvně kupuje naši časovou dostupnost a garanci řešení.

Řešíte i bezpečnost IT?

V oblasti IT bezpečnosti řešíme ochranu cloudových identit uživatelů pomocí multifaktorové autentizace, bezpečnost jejich zařízení pomocí technologií Mobile Device Management, ochranu firemních dat před vynášením z firmy (Data Lost Prevention) a ochranu firemní sítě pomocí kvalitních firewallů a síťových sond. Bezpečnosti věnujeme obzvláště velkou pozornost, a tak ve všech případech s našimi klienty tvoříme i strategii zálohování a dostupnosti všech služeb, které firma potřebuje.

Domluvte si konzultaci.

Zavolejte nám ještě dnes +420 774 969 495

Nebo napište

První hodina konzultace zdarma.