Děkujeme za vaši zprávu. Právě byla odeslána.
Objevila se chyba při odesílání zprávy. Zkuste to prosím znovu.

Často kladené otázky

Staráte se i o mimopražské?

Naše klientela je z různých koutů Česka. Díky technologiím, které používáme jsme vám kdykoliv a kdekoliv k dispozici, a tak můžeme řešit problémy i požadavky na dálku. Po předchozí domluvě, se umíme objevit i na vámi požadovaném místě.

Umíte dodávat i Microsoft 365 licence?

Jsme partnery Microsoftu a působíme jako Cloud Solution Provider. Můžeme tak nejenom zajistit licence, ale zároveň vám poskytnout podporu v českém jazyce, včetně kompletní správy. Licence poskytujeme pouze jako roční předplatné, které šetří naším klientům až 30% ročně na provozních výdajích.

Spravujete i Apple počítače?

Staráme se o komplexní správu IT. V našem portfoliu klientů máme ve správě desítky stanic Windows a Apple Mac. Nedělá nám problém ani Linux nebo jiné služby co máte.

Lze s vámi spolupracovat i bez smlouvy?

Dáváme přednost raději dlouhodobé spolupráci. Bez smluvního servisu tak budou vaše požadavky odbavovány s odstupem několika dnů dle časových dispozic. Pokud tak budete mít zrovna problém, je nutné počítat s tím, že prioritu před vaším problémem bude mít vždy náš klient, který si smluvně kupuje naši časovou dostupnost a garanci řešení.

Řešíte i bezpečnost IT?

V oblasti IT bezpečnosti řešíme ochranu cloudových identit uživatelů pomocí multifaktorové autentizace, bezpečnost jejich zařízení pomocí technologií Mobile Device Management, ochranu firemních dat před vynášením z firmy (Data Lost Prevention) a ochranu firemní sítě pomocí kvalitních firewallů a síťových sond. Bezpečnosti věnujeme obzvláště velkou pozornost, a tak ve všech případech s našimi klienty tvoříme i strategii zálohování a dostupnosti všech služeb, které firma potřebuje.

Snažíme se být partnerem a součástí rozvoje vaší firmy.

Většina IT firem, pohybující se v outsourcingu, soustředí své aktivity pouze na poskytování technické podpory firmám, které nemají vlastní IT specialisty. My ve Foxios care se snažíme firmám dodávat i řešení, které zahrnují eliminaci kybernetických rizik a plán rozvoje IT služeb v lidsky pochopitelné podobě s jasně stanovenými náklady na několik let dopředu. Staráme se o firmy tak, aby se mohli v klidu věnovat svému druhu podnikání a IT nechali čistě na nás.

Karel Šťástka

Zakladatel agentury FOXIOS care

Dlouhodobě naše služby využívají: